Registruotis
Registruotis
Ieškoti
Ieškoti
Narių sąrašas
Narių sąrašas
Prisijungti Vartotojas:
Slaptažodis:
Įsiminti
CIRCUIT.l - Elektronikos projektai
Peržiūrėti naujus pranešimus nuo paskutinio apsilankymo

Forumas » Naujienos, pranešimai » ### FORUMAS UŽDARYTAS ###
circuit
Administratorius
Administratorius

Peržiūrėti vartotojo aprašymąSiųsti asmeninį pranešimąApsilankyti vartotojo tinklapyje

Pranešimas Parašytas: 2013 07 17, 12:26 Atsakyti su citata
Visam laikui, deja.

Forumas buvo paleistas 2005 metų vasarą, taigi praėjo jau 8 metai. Tai buvo vienas mano projektų, kurių dėka kažkiek pramokau HTML, CSS, Javascript, Linux ir kt. Kažkurį laiką forumas buvo gan gyvas, bet, laikui bėgant, lankytojų vis mažejo. Paskutiniu metu forumas buvo praktiškai miręs, niekam nereikalingas. Jo išlaikymas kainuoja pinigus, taip pat mano laiką rūpinantis senos ir skylėtos phpBB2 saugumu. Atnaujinimas į phpBB3 reikalauja gan daug darbo su stiliumi, taigi nėra išeitis.

Todėl priėmiau sprendimą forumą užrakinti, paliekant tik READ-ONLY teises. T.y. Nauji vartotojai negalės registruotis, esantys vartotojai negalės prisijungti ir rašyti žinutes. Forume yra nemažai naudingos informacijos, taigi jį palieku veikiantį tik SKAITYMUI.
Atsiprašau jei tai kam nors sukėlė nepatogumų. Jei labai norite sukontaktuoti, galite man rašyti el.paštu: sarunas prie circuit taškas lt
Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Puslapis: 1/1
^
© 2004-2013 Šarūnas Šutavičius | Forumo sistema: phpBB