Registruotis
Registruotis
Ieškoti
Ieškoti
Narių sąrašas
Narių sąrašas
Prisijungti Vartotojas:
Slaptažodis:
Įsiminti
CIRCUIT.l - Elektronikos projektai
Peržiūrėti naujus pranešimus nuo paskutinio apsilankymo

Forumas » Skyrelis žaliems » tda7265 stiprintuvo ir transformatoriaus sujungimas
samotomas
Naujokas
NaujokasPeržiūrėti vartotojo aprašymąSiųsti asmeninį pranešimą

Pranešimas Parašytas: 2013 06 30, 10:27 Atsakyti su citata
Sveiki Smile reikia pagalbos. Turiu seno muz. centro liekanas (pagrindinę plokštę ir transformatorių). Noriu stiprintuvo mikroschemą pasijungti pagal šito datasheet 15 pav. (ten kur stereo konfiguracija). Muz.centre mikroschema kažkaip buvo užmaitinta vienpoliu maitinimu, bet noriu pajungti dvipolį.
Va transformatoriaus pcb http://i.imgur.com/GTMgPpV.jpg. Į pastabas ant jos nekreipkit dėmesio Smile Esmė ta, kad 1 ir 2 yra pirma antrinė apvija, 3 ir 4 - antra, o 5 ir 6 - trečia. Esu išmatavęs tik išlygintą įtampą tarp 1 ir 2 (29V). Kitų apvijų dar nematavau, nes kintamos testeris kažko neberodo, o tiltelį tingėju perlituoti (Labai laimingas) Bet 5-6 apvijoje bus tik kokie 3V jei ne mažiau. Apvija labai plona ir pačiame paviršiuje. 3-4 antrinė apvija tikrai duoda bent 12V, bet tikrai mažiau nei 1-2. Realiai stora apvija yra tik pirmoji. Šita apvija ir buvo pajungta į muz. centro stiprintuvo maitinimą. Tiesa, į minusą po tiltelio kartu buvo pajungtas ir 4 kontaktas (transformatoriaus pcb - GND). Tas GND viską ir supainiojo (Labai laimingas) (jei reikės įmesiu ir plokštęs takelių nuotrauką, deja schemos neturiu).
Ar galiu iš šito transformatoriaus užmaitinti mikroschemą dvipoliškai? Stambiąją antrinę apviją palikčiau ant tiltelio ir turėčiau +V ir -V, o visą schemos žemę pajungčiau ant to 4 žemės kontakto (GND). Ar čia realiai ne GND?
Tikiuosi ką nors supratot ir galėsit pagelbėti (Labai laimingas)
Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų Puslapis: 1/1
^
© 2004-2013 Šarūnas Šutavičius | Forumo sistema: phpBB